Cesta  

No hay productos

Total 0,00 €

Procesar Cesta

Categorías

  • 1/35 NEXTER T40 IFV -20%

    Maqueta de plástico escala 1/35. Producto en preventa. Fecha estimada...

    66,50 € 53,20 €

» Todas los promociones especiales

¡Lo más vendido!

» Los productos más vendidos

¡GASTOS DE ENVÍO GRATUITOS ESPAÑA Y PORTUGAL en pedidos superiores a 25€!

Maximizar

ENCYKLOPEDIA TECHNIK MODELARSKICH - POJAZDY PANCERNE TOM 1 - BUDOWA (język polski)

AMIG6200

Pierwszy tom Mig Jimenez: Encyklopedia technik modelarskich - pojazdy pancerne. Tylko w języku POLSKIM.

Más detalles

25,00 €

Przełomowa encyklopedia technik modelarskich wykorzystywanych w modelarstwie pancernym, autorstwa Miga Jimeneza, twórcy „FAQ” 1 i 2, bestsellerowych książek w historii modelarstwa, a także dobór najlepszych modelarzy pancernych z całego świata, pracujących pod jego kierunkiem.
Na 152 stronach ilustrowanych ponad 800 wysokiej jakości kolorowymi zdjęciami, modelarze mogą nauczyć się wszystkiego, co jest potrzebne podczas budowy pojazdów wojskowych. Począwszy od najprostszych procesów dla początkujących, skończywszy na zaawansowanych technikach dla bardziej doświadczonych modelarzy.
Tom 1 obejmuje dogłębnie wszystkie techniki spotykane podczas budowy modeli: sposoby przygotowania i klejenia elementów, praca z częściami fototrawionymi, budowanie od podstaw, waloryzowanie wnętrz, i wiele innych.
Procesy przedstawione w tej encyklopedii składają się z treściwych opisów i zdjęć pokazujących bardzo precyzyjnie każdy krok. Ta encyklopedia jest zatem niezbędnym przewodnikiem, istotnym narzędziem na biurku czy stole warsztatowym wszystkich fanów modeli pojazdów opancerzonych. Całe wydanie będzie poszerzone o 4 kolejne tomy, które zostaną wkrótce wydane. Każdy z nich będzie szczegółowo ukazywał wszelkie zagadnienia związane z modelarstwem pancernym.

Escribe tu opinión

Escribe tu opinión

otros productos de la misma categoría:

Los clientes que compraron este producto también han comprado...

top