Brands

New products

THE WEATHERING MAGAZINE 34 - Miasto (Polski)

A.MIG-4533PO

$8.64

Magazine, Soft cover, 68 pages in full color

Warning! This issue is only available in POLISH language.

Quantity
Availability: In Stock

100% secure payments
 

Security & Privacy Policy

 

Delivery Policy

 

Return Policy

Numer katalogowy:: A.MIG-4533PO
Tytuł: The Weathering Magazine Issue 34 - Urban 
Autorzy: Javier López de Anca, Alex Clark, Karol Konwerski y Marcin Branc, Daniel Morcillo, Imad Bouantoun, Le Xuan Giang y Wu Jiasheng 
Wydawca: AMMO by Mig Jiménez
Temat: Painting and weathering techniques
Seria: The Weathering Magazine 
Języki: Polski
Ilość stron i opis:

Mięka oprawa, 68 stron z wysokiej jakości w pełnym kolorze

ISBN: ISSN: 2340-275X

 

The Weathering Magazine to jedyna publikacja całkowicie skoncentrowana na najprzyjemniejszych i najefektowniejszych technikach malowania oraz postarzania wykorzystywanych do wykańczania modeli i figurek. Każde wydanie jest tworzone w taki sposób, aby napędzać Twoją wyobraźnię i zapewniać doświadczenie edukacyjne potrzebne do odkrywania granic Twoich aspiracji w zakresie modelarskim.

Najnowszy numer waszego ulubionego magazynu skupia się na tematyce miejskiej: odwzorowanie walk w miniaturze, które miały miejsce w środowisku miejskim i nadal toczą się na zaludnionych obszarach na całym świecie, co stanowi istotną część modelarstwa. W tym numerze znajdziesz szeroki wachlarz tematów, od science-fiction – reprezentowanych przez statek kosmiczny Blockbuster z uniwersum Hexagear i Mecha z Bandai w artykule New in Town. Złożony temat pojazdów wojskowych oswaja niezwykły przewodnik po budowie i malowaniu Alexa Clarka na jego brytyjskim Chieftain’ie w skali 1/72 w kamuflażu miejskim z Brygady Berlińskiej oraz dwóm dioramom z pojazdami i figurkami: No Escape, osadzonej w obecnym syryjskim konflikcie domowym, oraz Crossing The Line, scena z końca II wojny światowej. Samolot uświetniający miejski krajobraz, czyli MiG-15 używanym jako pomnik w parku gdzieś we wschodniej Europie. Sceny walki w miastach często skupiają się na postaciach, a pojazdy i budynki stanowią tło. Element ludzki dominuje na dioramie The Hive, której akcja toczy się w czasie wojny w Wietnamie. Bez względu na temat Twoich miejskich modeli, ten nowy numer magazynu The Weathering z pewnością zainspiruje Cię i przygotuje do czerpania radości z realizacji swoich projektów.

The Weathering Magazine wyjaśnia wszystkie opisywane techniki malowania i brudzenia w szczegółowych artykułach „krok po kroku”, z których każdy pokazuje, jak wykonać każdą technikę, jaką zilustrowano za pomocą wysokiej jakości zdjęć i zwięzłych opisów autorstwa najlepszych światowych modelarzy. Ten niecierpliwie oczekiwany nowy numer TWM z pewnością będzie ulubionym wśród kolekcjonerów, każda strona wypełniona przydatnymi technikami, a każdy artykuł źródłem inspiracji dla modelarzy różnych gatunków i na różnym poziomie zawansowania.

A.MIG-4533PO

Specific References

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

THE WEATHERING MAGAZINE 34 - Miasto (Polski)

Magazine, Soft cover, 68 pages in full color

Warning! This issue is only available in POLISH language.

Write your review

16 other products in the same category: