Facebook

Cart  

No products

Total 0,00 €

Checkout Cart

Categories

FREE SHIPPING COSTS TO EUROPEAN UNION COUNTRIES on orders above 95€!

AMMO 3D Resin Kits


» All specials

Best sellers

» All best sellers

The Weathering Magazine Issue 32. AKCESORIA (Polski) Maximize

The Weathering Magazine Issue 32. AKCESORIA (Polski)

AMIG4531PO

Warning! This issue is only available in POLISH language.

More details

Availability: Not in stock


Notify me when available

Estimated availability time in


8,00 €

Reference:A.MIG-4531PO
Title:The Weathering Magazine Issue 32 - Accessories
Author/s:Kreangkrai Paojinda, Lukasz Kapelski, Sergiusz Pęczek, Artur Miniszewski, Paulo Carrelo, Mig Jiménez y Chema Martínez
Publisher:AMMO by Mig Jiménez
Language:Polish
No. of pages & Description:Soft cover, 68 pages with high-quality full colour photographs

 

The Weathering Magazine jest jedynym magazynem modelarskim całkowicie skupionym na najprzyjemniejszych i najbardziej skutecznych technikach malowania i postarzania modeli redukcyjnych i figurek. Tworzymy go, aby pobudzić wyobraźnię i zapewnić doświadczenie edukacyjne potrzebne do odkrywania Waszych aspiracji modelarskich. TWM objaśnia „krok po kroku” wszystkie prezentowane techniki w szczegółowych artykułach, z których każdy pokazuje na wysokiej jakości zdjęciach i w zwięzłych opisach autorstwa najlepszych modelarzy na świecie, jak stosować daną technikę. Ten niecierpliwie wyczekiwany nowy numer z pewnością ucieszy kolekcjonerów – każda strona pełna jest przydatnych technik, a każdy artykuł stanowi źródło inspiracji dla wszystkich odmian modelarstwa, bez względu na stopień zaawansowania czytelnika.

 

Najnowsze wydanie magazynu koncentruje się na ważnym aspekcie każdego modelu: akcesoriach. Detale i opcjonalne akcesoria, które dodają realizmu naszym projektom, budują narrację lub uzupełniają dioramę. Elementy te otwierają przed hobbystami ciekawe możliwości malowania i postarzania. Na przykład wiele niemieckich projektów z czasów II wojny światowej jest niekompletnych, bez „niemieckich kanistrów”. Kreangkrai Paojinda przedstawia różne efekty, jakie można na nich zastosować, w tym rdzę, odpryski i biały kamuflaż. Ekwipunek i worki z piaskiem są popularnym tematem wśród modelarzy pancernych: dodają pojazdom realizmu; Łukasz Kapelski szczegółowo wyjaśnia, jak malować alianckie pakunki z czasów II wojny światowej. Sergiusz Pęczek pokazuje, jak malować i postarzać amunicję czołgową i skrzynki amunicyjne, w tym mosiężne łuski i fakturę drewna. Artur Miniszewski w artykule „Diabeł tkwi w szczegółach” porusza tematy cywilne, szczegółowo prezentując, jak odtworzyć starą farbę na fakturze drewna, a także jak pomalować cywilne pojemniki po oleju. Żaden projekt modelu wojskowego nie jest kompletny bez broni. Paulo Carrelo łączy akryle i oleje, aby malować różne elementy broni: w tym metal i drewniane kolby. Jako modelarze wiemy, jak malować przedmioty z twardego metalu, takie jak czołgi, jednak inne materiały mogą stanowić wyzwanie. Mając to na uwadze, Mig Jiménez wyjaśnia procesy związane z malowaniem i postarzaniem płóciennej osłony jarzma wraz z fakturą materiału. Kontynuując temat tkaniny, Artur Miniszewski przygląda się malowaniu kultowych mundurów GI z czasów II wojny światowej, pracując z Oilbrusherami na akrylowej bazie, aby wykonać światłocień. Wreszcie Chema Martinez przygląda się malowaniu mebli cywilnych, będących ciekawym elementem każdej wojennej dioramy, a także bardziej pokojowych scenek. Chema skupia się na różnym wykończeniu drewna i sposobach osiągnięcia tego efektu.

 

Każda technika opisana w najnowszym numerze może być zastosowana podczas prac nad różnymi tematami. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym modelarzem, ten numer zainspiruje Cię do następnego projektu!

Write your review

Write your review

Customers who bought this product also bought:

top