Facebook

Cart  

No products

Total 0,00 €

Checkout Cart

Categories

FREE SHIPPING COSTS TO EUROPEAN UNION COUNTRIES on orders above 95€!

AMMO 3D Resin Kits


» All specials

Best sellers

» All best sellers

The Weathering Magazine Issue 34. Miasto (Polski) Maximize

The Weathering Magazine Issue 34. Miasto (Polski)

AMIG4533PO

Magazine, Soft cover, 68 pages in full color

Warning! This issue is only available in POLISH language.

More details

8,00 €

Numer katalogowy::A.MIG-4533PO
Tytuł:The Weathering Magazine Issue 34 - Urban 
Autorzy:Javier López de Anca, Alex Clark, Karol Konwerski y Marcin Branc, Daniel Morcillo, Imad Bouantoun, Le Xuan Giang y Wu Jiasheng 
Wydawca:AMMO by Mig Jiménez
Temat:Painting and weathering techniques
Seria:The Weathering Magazine 
Języki:Polski
Ilość stron i opis:

Mięka oprawa, 68 stron z wysokiej jakości w pełnym kolorze

ISBN:ISSN: 2340-275X

 

The Weathering Magazine to jedyna publikacja całkowicie skoncentrowana na najprzyjemniejszych i najefektowniejszych technikach malowania oraz postarzania wykorzystywanych do wykańczania modeli i figurek. Każde wydanie jest tworzone w taki sposób, aby napędzać Twoją wyobraźnię i zapewniać doświadczenie edukacyjne potrzebne do odkrywania granic Twoich aspiracji w zakresie modelarskim.

Najnowszy numer waszego ulubionego magazynu skupia się na tematyce miejskiej: odwzorowanie walk w miniaturze, które miały miejsce w środowisku miejskim i nadal toczą się na zaludnionych obszarach na całym świecie, co stanowi istotną część modelarstwa. W tym numerze znajdziesz szeroki wachlarz tematów, od science-fiction – reprezentowanych przez statek kosmiczny Blockbuster z uniwersum Hexagear i Mecha z Bandai w artykule New in Town. Złożony temat pojazdów wojskowych oswaja niezwykły przewodnik po budowie i malowaniu Alexa Clarka na jego brytyjskim Chieftain’ie w skali 1/72 w kamuflażu miejskim z Brygady Berlińskiej oraz dwóm dioramom z pojazdami i figurkami: No Escape, osadzonej w obecnym syryjskim konflikcie domowym, oraz Crossing The Line, scena z końca II wojny światowej. Samolot uświetniający miejski krajobraz, czyli MiG-15 używanym jako pomnik w parku gdzieś we wschodniej Europie. Sceny walki w miastach często skupiają się na postaciach, a pojazdy i budynki stanowią tło. Element ludzki dominuje na dioramie The Hive, której akcja toczy się w czasie wojny w Wietnamie. Bez względu na temat Twoich miejskich modeli, ten nowy numer magazynu The Weathering z pewnością zainspiruje Cię i przygotuje do czerpania radości z realizacji swoich projektów.

The Weathering Magazine wyjaśnia wszystkie opisywane techniki malowania i brudzenia w szczegółowych artykułach „krok po kroku”, z których każdy pokazuje, jak wykonać każdą technikę, jaką zilustrowano za pomocą wysokiej jakości zdjęć i zwięzłych opisów autorstwa najlepszych światowych modelarzy. Ten niecierpliwie oczekiwany nowy numer TWM z pewnością będzie ulubionym wśród kolekcjonerów, każda strona wypełniona przydatnymi technikami, a każdy artykuł źródłem inspiracji dla modelarzy różnych gatunków i na różnym poziomie zawansowania.

No customer comments for the moment.

Write your review

Write your review

other products in the same category:

Customers who bought this product also bought:

top