Facebook

Cart  

No products

Total 0,00 €

Checkout Cart

Categories

FREE SHIPPING COSTS TO EUROPEAN UNION COUNTRIES on orders above 95€!

AMMO 3D Resin Kits

Best sellers

» All best sellers

TWM Issue 26 MODERN WARFARE (Polish) Maximize

TWM Issue 26 MODERN WARFARE (Polish)

AMIG4525PO

The Weathering magazine issue 26 NOWOCZESNA WOJNA

Magazine, Soft cover, 72 pages.

Warning! This issue is only available in POLISH language.

More details

8,00 €

    The Weathering Magazine to jedyny magazyn poświęcony w całości technikom malowania i postarzania modeli redukcyjnych i figurek, stworzony w celu spełnienia modelarskich aspiracji.

    W tym numerze przedstawiamy artykuły „krok po kroku” skupiające się na efektach występujących na współczesnym polu bitwy. Zobaczymy szeroki wachlarz sprzętu, począwszy od będącego nadal w eksploatacji czołgu T-72 skończywszy na supernowoczesnym transporterze kołowym Puma. Obok nich egzotyczny bojowy spychacz opancerzony M9 ACE, łódź bojowa Typ 90 i wiele więcej! Nasi modelarze zebrali dla Ciebie serię innowacyjnych samouczków i artykułów, aby nauczyć cię technik niezbędnych do dokładnego przedstawienia nowoczesnej maszyny bojowej wraz ze wszystkimi aspektami swojego środowiska. Nowoczesne pojazdy oferują interesującą możliwość modelowania dzięki bogactwu kolorów, wysokiej jakości zdjęć dokumentalnych czy nagraniom wideo. Bądź pewien, że wszystkie techniki, które opiszemy w tym numerze, będą również przekładać się na każdą inną epokę lub temat i wzbogacą umiejętności modelarzy wykonujących miniatury z różnych epok.

    The Weathering Magazine wyjaśnia wszystkie techniki w formie szczegółowych artykułów, zawierających wysokiej jakości zdjęcia i zwięzłe opisy, których autorami są najlepsi modelarze z całego świata. Wydane na błyszczącym papierze w formie serii do kolekcjonowania.

No customer comments for the moment.

Write your review

Write your review

other products in the same category:

Customers who bought this product also bought:

top